CBH Training days

Training days je každoroční víkendový výjezd všech dobrovolníků a partnerů církve CBH Praha do Konferenčního centra Immanuel. Je to jediné setkání v roce tohoto druhu, kdy jedeme do hotelu mimo Prahu abychom hodnotili, oslavovali a plánovali. Mluvíme o tom, co je za námi a předkládáme vizi na další období. Vždy zveme hosta, který nám pomáhá svým pohledem zvenku.

Zde je několik důvodů proč byste měli do tohoto víkendu investovat svůj čas a peníze a určitě přijet:

1.  Je to klíčové setkání partnerů sboru, které se koná pouze jednou ročně. Můžete vynechat nějakou bohoslužbu, můžete vynechat skupinku, ale když minete toto setkání, tak míjíte něco velmi důležitého, co se bude opakovat opět až za rok.
  2. V sobotu budeme mluvit o vizi církve, rozpočtu a dalších věcech, o kterých nemluvíme nikde jinde, jen na TD. Pokud chcete být skutečně zapojeni v církvi, pak byste tam neměli chybět.
  3. Církev není jenom o tom, co dostáváte, ale i tom, co můžete dát vy. TD je jediný víkend v roce, kdy můžete strávit se zbytkem církve více, než jen dvě hodiny na bohoslužbě nebo skupince. Budete mít celé dva dny na to, abyste se seznámili s někým novým nebo sloužili někomu, kdo to potřebuje víc než vy.
  4. Hlavními hosty budou Jakub a Karolina Limrovi z církve Mozaika z Hradce Kralové. Oba jsou skvěli vedoucí kteří se dlouhé léta věnují vedení církve.  Je to neopakovatelná příležitost, kdy můžete konzultovat váš život a službu s těmito lidmi a dovolit, aby se za vás modlili a sloužili vám.
  5. Sobotní večer patři jíž tradičně velké oslavě, kdy u společného rautu oslavujeme to, co Bůh v minulých letech udělal v naších životech a v církvi.
  6. V průběhu všech seminářů je připraven pro vaše děti skvělý program.

Přihlásit se můžete napsáním mailu na adresu kanceláře praha@cirkevbezhranic.cz. Uveďte vaše jméno, pokud jedete s rodinou, tak počet dětí (+ jejich věk) a napište nám, jaký pokoj preferujete. Přednost má ten, kdo se první přihlásí. Po odeslání přihlášky a zkonzultování typu pokoje vám bude zaslána cena, kterou uhradíte na náš účet.

Datum a místo:

2. – 4. 3. 2018
Konferenční centrum Immanuel

Kontakt na kancelář sboru:

Heriyati Tesárková
tesarkova.ati@gmail.com