OBJEVUJEME KŘESŤANSTVÍ

KURZ OBJEVUJEME KŘESŤANSTVÍ

Celé léto budeme v Církvi bez hranic hledat odpovědi na základní otázky víry a smyslu života. Možná jste si někdy kladli otázky jako „Proč jsou tady války? Bolest a utrpení? Existuje Bůh a má zájem o člověka? Je člověk produkt náhody nebo vyšší inteligence? Kde najdu odpověď – Buddha, Jedi, Mohamed, Ježíš? Kdo má pravdu? Kdo byl Ježíš? Proč přišel? Proč umřel? Byl Ježíš vzkříšen? Jaký je vlastně život křesťana? Proč je církev a můžeme ji důvěřovat?

Jako vodítko pro studium těchto otázek nám poslouží kurz Objevování křesťanství. Více o kurzu najdete na webu: www.objevovanikrestanstvi.cz.

Kurz je koncipován tak, že si u společného občerstvení pustíme 30 minutovou přednášku o které pak společně diskutujeme. Nesnažíme se přinést jedinou pravdu, které musíte věřit. Spíše pokládáme otázky o ktrých diskutujeme a společně hledáme odpovědi. Kurz není náborem do žádné církve, je zdarma a k ničemu vás nezavazuje.

Kurz bude probíhat každou středu od 19:00 v kostele Jana Milíče z Kroměříže, Praha 11 – Chodov, Donovalská 53. Začínáme ve středu 12.7. Poslední lekce bude ve středu 13.9. Zájemci se budou moci zúčastnit víkendového výjezdu na chatu v termínu 12.-13.8.

Kurzu jsme přizpůsobili i naše bohoslužby, které probíhají v Praze na dvou místech. Program bohoslužeb najdete v sekci „co děláme“. Scházíme se každou neděli v 10:00 v Konferenčním centrum City na Pankráci. Adresa: Na Strži 65/1702. Odpolední bohoslužba probíhá  od 16:00 v Kostele Jana Milíče z Kroměříže, Praha 11 – Chodov, Donovalská 53. Během celého července a srpna budeme na našich bohoslužbách kopírovat témata kurzu. Ranní bohoslužby máte také možnost sledovat online na facebooku nebo youtube kanálu CBH Praha.

PŘIHLAŠ SE

Na kurz se můžete přihlásit kliknutím na TENTO odkaz.