RODINA

Jsme církev, která chce všemi dostupnými prostředky podporovat rodinu a manželství. Pokud jste manželé a máte děti, nebo je plánujete, pak jste na správném místě. Chceme vám jako rodině pomoci, abyste mohli mít to nejlepší manželství o jakém jste snili, a chceme vám pomoci vychovat ty nejbáječnější děti. Samozřejmě zodpovědnost zůstává na vás, ale my chceme být vždy nablízku, kdykoli jen budete pomoc potřebovat. Níže naleznete celou škálu služeb, kurzů a poradenství. V rámci našich nedělních bohoslužeb probíhá paralelní program pro děti ve věku 3 až 11 let. Odpolední bohoslužba na Chodově má oddělenou hernu pro rodiče s batolaty, kde je prostřednictvím televize přenášený program z hlavního sálu. Pokud tvoje rodina nebo manželství prochází krizí, věz že i v tomto případě jsi vítán. Chceme pomoci tam, kde to jenom jde, a být na blízku pokud už nic udělat nejde.

Statečný muž

Statečný muž je program, který si klade za cíl zbudovat silné muže v církvi. Muži mají svá specifika, své výzvy a problémy. Pokud nezvládají svůj osobní život, kariéru, vztahy nebo svojí sexualitu, budou nepoužitelní v církvi a jejích problémy jsou časovanou bombou pro své okolí. Skrze program, který vám chceme představit, se můžete naučit odborně pomoci sami sobě i druhým.

KDY A KDE?

Bližší informace již brzy.

Chlapi sobě

Pořádáme speciální setkání pro muže, otce, manžele na posílení mužské integrity a osobního růstu. Setkání probíhá formou inspirativních promluv, vzájemné diskuze a společného rautu. Dvakrát do roka také pořádáme zážitkové, víkendové aktivity, jako například jízda na čtyřkolkách, super-sportech anebo vaření piva 🙂

KDY A KDE?

Bližší informace o nadcházející akci již brzy!

Den pro rodinu

Hlavní myšlenkou komponovaného programu Táto! Mámo! Pojďte si hrát! je dát prostor celé rodině, aby si odnesla společný zážitek. Nejde jen o to, aby se vyřádily děti, ale spolu s nimi i rodiče!

Více informací o akci pro rodiny s dětmi dodáme již brzy.

Kontakt:
Tomáš Süss
tel.: +420 739 524 722
info@edenprozivot.cz

Klub pro maminky s dětmi

Sdílení o radostech i starostech, zamyšlení nad Božím slovem, témata, která nás baví i pálí, nové přítelkyně, noví kamarádi, výborná káva, herna pro děti, zázemí na přebalování miminek, tvoření, mini kurz angličtiny, cvičení pro maminky atd.

Zatím pozastaven!

Čtvrtek 9:30-11:30

Herna, sborový dům Milíče z Kroměříže,
Donovalská 53 – Praha 11, Chodov

MAPA

Miriam Süss
tel.: +420 739 524 721

Večer pro manželské páry

V úterý 6.2.2018 vás opět zveme na Večer pro manželské páry, tentokrát na novém krásném místě s výhledem na Prahu, v restauraci Nebozízek.

Na programu bude výborná večeře, přednáška Dobroslava Makovičky, tombola, překvapení a další. Je to čas, kdy se můžete nechat povzbudit a osvěžit vaše manželství, nechat se inspirovat a třeba také inspirovat ostatní.

Je nutné si dopředu rezervovat místa, a to do pondělí 28.1.2018 prostřednictvím tohoto formuláře.

Cena večera je 800,- za pár, včetně tříchodové večeře pro dva.

Těšíme se na vás!

Nadcházející akce:

Miriam Süss
tel.: +420 739 524 721

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské péoradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

KDY A KDE?

Schůzku s poradcem nebo jedním s našich pastorů si dohodnete sami. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Dobroslav Makovička
tel.: +420 739 524 716

Rodičovské rande

Rádi byste strávili čas bez vašich dětí jen jako manželé? Je to snadné – o vaše děti se ZDARMA postaráme, pohlídáme a připravíme pro ně program. Vy tak budete mít čas jen sami na sebe, na dlouhé pohledy z očí do očí a důležité rozhovory bez vyrušování, večeři při svíčkách, vzácná setkání… Záleží nám na vašem manželství!

NUTNÁ JE REZERVACE HLÍDÁNÍ DĚTI PŘEDEM U TEREZY BUBIKOVÉ.

20. 1. // 24. 3. // 9. 6. //
16 – 21 hod

Pro děti je připravené výborné zázemí v MŠ 4medvědi, Bítovská 5, Praha 4 – Michle

Tereza Bubiková