RODINA

Jsme církev, která chce všemi dostupnými prostředky podporovat rodinu a manželství. Pokud jste manželé a máte děti, nebo je plánujete, pak jste na správném místě. Chceme vám jako rodině pomoci, abyste mohli mít to nejlepší manželství o jakém jste snili, a chceme vám pomoci vychovat ty nejbáječnější děti. Samozřejmě zodpovědnost zůstává na vás, ale my chceme být vždy nablízku, kdykoli jen budete pomoc potřebovat. Níže naleznete celou škálu služeb, kurzů a poradenství. V rámci našich nedělních bohoslužeb probíhá paralelní program pro děti ve věku 3 až 11 let. Odpolední bohoslužba na Chodově má oddělenou hernu pro rodiče s batolaty, kde je prostřednictvím televize přenášený program z hlavního sálu. Pokud tvoje rodina nebo manželství prochází krizí, věz že i v tomto případě jsi vítán. Chceme pomoci tam, kde to jenom jde, a být na blízku pokud už nic udělat nejde.

Statečný muž

Statečný muž je program, který si klade za cíl zbudovat silné muže v církvi. Muži mají svá specifika, své výzvy a problémy. Pokud nezvládají svůj osobní život, kariéru, vztahy nebo svojí sexualitu, budou nepoužitelní v církvi a jejích problémy jsou časovanou bombou pro své okolí. Skrze program, který vám chceme představit, se můžete naučit odborně pomoci sami sobě i druhým.

KDY A KDE?

Bližší informace již brzy.

KONTAKT

Stanislav Bubik
tel.: +420 739 524 714
praha@cirkevbezhranic.cz

Chlapi sobě

Pořádáme speciální setkání pro muže, otce, manžele na posílení mužské integrity a osobního růstu. Setkání probíhá formou inspirativních promluv, vzájemné diskuze a společného rautu. Dvakrát do roka také pořádáme zážitkové, víkendové aktivity, jako například jízda na čtyřkolkách, super-sportech anebo vaření piva 🙂

KDY A KDE?

Bližší informace o nadcházející akci již brzy!

KONTAKT

Stanislav Bubik
tel.: +420 739 524 714
praha@cirkevbezhranic.cz

Den pro rodinu

Hlavní myšlenkou komponovaného programu Táto! Mámo! Pojďte si hrát! je dát prostor celé rodině, aby si odnesla společný zážitek. Nejde jen o to, aby se vyřádily děti, ale spolu s nimi i rodiče!

Více informací o akci pro rodiny s dětmi dodáme již brzy.

Kontakt:
Tomáš Süss
tel.: +420 739 524 722
info@edenprozivot.cz

Klub pro maminky s dětmi

Sdílení o radostech i starostech, zamyšlení nad Božím slovem, témata, která nás baví i pálí, nové přítelkyně, noví kamarádi, výborná káva, herna pro děti, zázemí na přebalování miminek, tvoření, mini kurz angličtiny, cvičení pro maminky atd.

KDY A KDE?

ZAČÍNÁME ZNOVU OD LEDNA 2018

Čtvrtek 9:30-11:30

Herna, sborový dům Milíče z Kroměříže,
Donovalská 53 – Praha 11, Chodov

MAPA

KONTAKT

Miriam Süss
tel.: +420 739 524 721
info@edenprozivot.cz

Manželské večery

Jsou setkání pro manželské páry (celkem osm večerů), které pomáhají posílit naše vztahy. Večery jsou příležitostí posedět se svým partnerem u dobré večeře a zábavným způsobem pod vedením moderátorů prohloubit své vzájemné poznání a prodiskutovat klíčové oblasti vztahu.

Nadcházející akce:

Více informací o nadcházející akci dodáme již brzy!

KONTAKT

Miriam Süss
tel.: +420 739 524 721
info@edenprozivot.cz

Bowling

Zveme Vás a Vaše přátele na BOWLING!
Neformální večer nejen pro manželské páry.

Dne 25. 11. 2017, sraz v 17:00

Místo konání: Squash Bowling Centrum Chodov
K Horkám 2284/1, Praha 4 | www.sbcentrum.cz

Nabízíme možnost pohlídat vám během akce vaše děti – zdarma. Hlídání je zajištěno od 16 hodin v krásných
prostorách MŠ 4medvědi, Bítovská 5, Praha 4 – Michle (www.ctyrimedvedi.cz). Děti nutno nahlásit předem.

Přihlašování do pátku 17. 11. 2017 prostřednictvím
webového formuláře na www.edenprozivot.cz
Pořádá centrum EDEN – inspirace pro život

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské péoradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

KDY A KDE?

Schůzku s poradcem nebo jedním s našich pastorů si dohodnete sami. Proto nás neváhejte kontaktovat.

KONTAKT

Dobroslav Makovička
tel.: +420 739 524 716
praha@cirkevbezhranic.cz

Rodičovské rande

Rádi byste strávili čas bez vašich dětí jen jako manželé? Je to snadné – o vaše děti se ZDARMA postaráme, pohlídáme a připravíme pro ně program. Vy tak budete mít čas jen sami na sebe, na dlouhé pohledy z očí do očí a důležité rozhovory bez vyrušování, večeři při svíčkách, vzácná setkání… Záleží nám na vašem manželství!

NUTNÁ JE REZERVACE HLÍDÁNÍ DĚTI PŘEDEM U TEREZY BUBIKOVÉ.

KDY A KDE?

sobota 25. 11. 2017 // 16:00-22:00

Pro děti je připravené výborné zázemí v MŠ 4medvědi, Bítovská 5, Praha 4 – Michle

KONTAKT

Tereza Bubiková
tel.: +420 739 584 133
praha@cirkevbezhranic.cz