RODINA

Jsme církev, která chce všemi dostupnými prostředky podporovat rodinu a manželství. Pokud jste manželé a máte děti, nebo je plánujete, pak jste na správném místě. Chceme vám jako rodině pomoci, abyste mohli mít to nejlepší manželství o jakém jste snili, a chceme vám pomoci vychovat ty nejbáječnější děti. Samozřejmě zodpovědnost zůstává na vás, ale my chceme být vždy nablízku, kdykoli jen budete pomoc potřebovat. Níže naleznete celou škálu služeb, kurzů a poradenství. V rámci našich nedělních bohoslužeb probíhá paralelní program pro děti ve věku 3 až 11 let. Odpolední bohoslužba na Chodově má oddělenou hernu pro rodiče s batolaty, kde je prostřednictvím televize přenášený program z hlavního sálu. Pokud tvoje rodina nebo manželství prochází krizí, věz že i v tomto případě jsi vítán. Chceme pomoci tam, kde to jenom jde, a být na blízku, pokud už nic udělat nejde.

Večer pro manželské páry

Aby naše vztahy v manželství mohly neustále vzkvétat a měli jsme z nich radost,  je třeba do nich investovat a pracovat na nich.

Zveme vás na další z Tematických večerů pro manželské páry, který jsme tentokrát nazvali TOXINY V MANŽELSTVÍ.

Čekají vás interaktivní workshopy, kdy se budeme zamýšlet nad faktory, které dokáží zničit nejedno manželství. Existují nějaké protilátky? Během večera proběhne i slosování vašich přihlášek o zajímavé ceny. Pokud byste měli zájem o hlídání vašich dětí, je možné ho za poplatek (100,-Kč za dítě + sourozenecké slevy) zajistit v místní dětské herně. Váš zájem prosím uveďte v přihlášce.

Během večera je zajištěné občerstvení!

Udělejte si čas pro vaše manželství a přijďte si užít příjemný večer!

Těšíme se na vás!

KDY: čtvrtek 14.11.2019

V KOLIK: 19:00 – 21:00

KDE: Sborový dům Milíče z Kroměříže, Donovalská 53, Praha 11

ZA KOLIK: 300,- za pár

Přihlašování a rezervace míst do 10.11.2019 prostřednictvím tohoto formuláře.

Miriam Süss
tel.: +420 739 524 721
info@edenprozivot.cz

Rodičovské rande

Rádi byste strávili čas bez vašich dětí jen jako manželé? Je to snadné – o vaše děti se ZDARMA postaráme, pohlídáme a připravíme pro ně program. Vy tak budete mít čas jen sami na sebe, na dlouhé pohledy z očí do očí a důležité rozhovory bez vyrušování, večeři při svíčkách, vzácná setkání… Záleží nám na vašem manželství!

Nutná je REZERVACE DĚTÍ PŘEDEM
– Sobota 30. listopadu 16:00 – 21:00 (délka hlídání záleží na vás)
rezervace na večer 30. 11. pomocí tohoto formuláře

30. 11. 2019
16 – 21 hod

Pro děti je připravené výborné zázemí v MŠ 4medvědi, Bítovská 5, Praha 4 – Michle

Daniela Jiroušková
tel.: +420 604 103 281
daniela.jirouskova@seznam.cz

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské péoradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

KDY A KDE?

Schůzku s poradcem nebo jedním s našich pastorů si dohodnete sami. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Dobroslav Makovička
tel.: +420 739 524 716

Zadáno pro dámy

Milé ženy, zveme vás na další, tentokrát podzimně laděné Zadáno pro dámy.

Dny se začínají pomalu zkracovat, nastává nové krásné období podzimu, a proto vás zveme, abyste se na něj naladili … v prostředí dalších úžasně obyčejných i neobyčejných žen, při dobrém občerstvení, hudbě, krátkém zamyšlení a tentokrát při tvoření s dýní. Tvořením nás provede šikovná floristka Kamila a každá si odnesete nádhernou originální dekoraci. Pozvěte i vaši kamarádku, přítelkyni, sousedku či kolegyni z práce.

S sebou si prosím přineste vlastní dýni s průměrem cca 20 cm.

Na Zadáno pro dámy je nutné se dopředu přihlásit, a to do 7.10.2019 pomocí tohoto formuláře.

Těšíme se na vás!

čtvrtek 10.10.2019

Korunní 30, Praha 2

Cena: 300 Kč

Miriam Süss
tel.: +420 739 524 721
info@edenprozivot.cz

Statečný muž

Statečný muž je program, který si klade za cíl zbudovat silné muže v církvi. Muži mají svá specifika, své výzvy a problémy. Pokud nezvládají svůj osobní život, kariéru, vztahy nebo svojí sexualitu, budou nepoužitelní v církvi a jejích problémy jsou časovanou bombou pro své okolí. Skrze program, který vám chceme představit, se můžete naučit odborně pomoci sami sobě i druhým.

KDY A KDE?

Bližší informace již brzy.

Chlapi sobě

Pořádáme speciální setkání pro muže, otce, manžele na posílení mužské integrity a osobního růstu. Setkání probíhá formou inspirativních promluv, vzájemné diskuze a společného rautu. Dvakrát do roka také pořádáme zážitkové, víkendové aktivity, jako například jízda na čtyřkolkách, super-sportech anebo vaření piva 🙂

KDY A KDE?

Bližší informace o nadcházející akci již brzy!