RODINA

Jsme církev, která chce všemi dostupnými prostředky podporovat rodinu a manželství. Pokud jste manželé a máte děti, nebo je plánujete, pak jste na správném místě. Chceme vám jako rodině pomoci, abyste mohli mít to nejlepší manželství o jakém jste snili, a chceme vám pomoci vychovat ty nejbáječnější děti. Samozřejmě zodpovědnost zůstává na vás, ale my chceme být vždy nablízku, kdykoli jen budete pomoc potřebovat. Níže naleznete celou škálu služeb, kurzů a poradenství. V rámci našich nedělních bohoslužeb probíhá paralelní program pro děti ve věku 3 až 11 let. Odpolední bohoslužba na Chodově má oddělenou hernu pro rodiče s batolaty, kde je prostřednictvím televize přenášený program z hlavního sálu. Pokud tvoje rodina nebo manželství prochází krizí, věz že i v tomto případě jsi vítán. Chceme pomoci tam, kde to jenom jde, a být na blízku, pokud už nic udělat nejde.

Večer pro manželské páry

Další večer pro manželské páry pro vás usilovně připravujeme a informace vám zveřejníme již brzy!

již brzy…

Miriam Süss
tel.: +420 739 524 721

Rodičovské rande

Rádi byste strávili čas bez vašich dětí jen jako manželé? Je to snadné – o vaše děti se ZDARMA postaráme, pohlídáme a připravíme pro ně program. Vy tak budete mít čas jen sami na sebe, na dlouhé pohledy z očí do očí a důležité rozhovory bez vyrušování, večeři při svíčkách, vzácná setkání… Záleží nám na vašem manželství!

Nutná je REZERVACE DĚTÍ PŘEDEM
– Sobota 27. dubna 16:00 – 21:00 (délka hlídání záleží na vás)
rezervace na večer 27. 4. pomocí tohoto formuláře
– Sobota 8. června 16:00 – 21:00 (délka hlídání záleží na vás)
rezervace na večer 8. 6. pomocí tohoto formuláře

// 27.4. // 8.6. //
16 – 21 hod

Pro děti je připravené výborné zázemí v MŠ 4medvědi, Bítovská 5, Praha 4 – Michle

Daniela Jiroušková
tel.: +420 604 103 281
daniela.jirouskova@seznam.cz

Den pro rodinu

Hry, kvízy, skákací hrad, bootcamp, Fešárna, fotobudka, tvořivý koutek, vynikající open air kavárna FlatWhite Coffee, adrenalinová atrakce a další. Přijďte si užít krásné odpoledne!

Hlavní myšlenkou je dát prostor celé rodině, aby si odnesla společný zážitek. Nejde jen o to, aby se vyřádily děti, ale spolu s nimi i rodiče a prarodiče. 🙂

Den pro rodinu zahrnuje:

1. Hledání pokladu
  2. Hudební a taneční vystoupení
  3. Výtvarný koutek pro nejmenší
  4. Skákací a nafukovací atrakce

– Hledání pokladu je hra složená ze šesti stanovišť, které zajišťují dobrovolníci. Účastníci na každém stanovišti po splnění úkolu dostanou část šifry. Po složení všech kousků zjistí, kde je ukrytý poklad (odměny pro účastníky – omalovánky, autíčka, bublifuky, drobné hry, psací a výtvarné potřeby, apod.) Rodinám na každém stanovišti nabídneme dvě možnosti obtížnosti: např. kladkový luk pro starší děti a jejich rodiče, a vedle toho hod míčkem do panáka pro menší děti, tak aby byl úkol splnitelný.

– Hudební a taneční vystoupení se odehrávají na podiu v parku. Jsou určena pro kapely, děti ze základních a mateřských škol a zájmových dětských souborů. Veškerá vystoupení mají pevný harmonogram a jsou propojována moderátorem. Vše zajišťuje technický tým s profesionálním zvukařem.

– Tvořivý koutek je pro menší děti, kde si za pomoci rodičů a pod vedením zkušené výtvarnice mohou něco vytvořit a odnést.

Sobota 25.5.2019 od 14:00 do 18:00

Park u Chodovské tvrze

Kontakt:
Tomáš Süss
tel.: +420 739 524 722

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské péoradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

KDY A KDE?

Schůzku s poradcem nebo jedním s našich pastorů si dohodnete sami. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Dobroslav Makovička
tel.: +420 739 524 716

Zadáno pro dámy

Milé ženy, zveme vás na další Zadáno pro dámy, jehož podtitulem je tentokrát „KURZ MODERNÍ KALIGRAFIE.“

Pro někoho relax, pro jiného způsob, jak vykouzlit úsměv na tváři svým blízkým. To je kaligrafie. Zveme tě do světa plného vůně inkoustu, ladných tahů a stohů papírů. Objev kouzlo krasopsaní!

Společně u stohů papírů a tužek strávíme dvě hodiny, během kterých se seznámíš s tzv. Brush Letteringem, tedy psaním štětečkovým fixem – brush penem. Postupně projdeš celou abecedou, zjistíš, jak jednotlivá písmena napojovat a jak z nich vytvořit originální umělecké dílo. Chybět nebudou ani praktické rady a zkušenosti, tipy pro další inspiraci a něco málo k snědku. Přichází doba krasopsací!

Cena kurzu: 200 Kč (v ceně jsou zahrnuty krasopsací materiály, brush pen, materiál na výrobu přání na konci kurzu a drobné občerstvení)

Lektorka: Zuzka Bartíková

Na kurz je nutné se dopředu přihlásit, a to do 5.5.2019 pomocí tohoto formuláře.

Těšíme se na vás!

9. 5. 2019

19 – 21 hod // Korunní 30

Vstupné: 200 ,- Kč

Miriam Süss
tel.: +420 739 524 721

Statečný muž

Statečný muž je program, který si klade za cíl zbudovat silné muže v církvi. Muži mají svá specifika, své výzvy a problémy. Pokud nezvládají svůj osobní život, kariéru, vztahy nebo svojí sexualitu, budou nepoužitelní v církvi a jejích problémy jsou časovanou bombou pro své okolí. Skrze program, který vám chceme představit, se můžete naučit odborně pomoci sami sobě i druhým.

KDY A KDE?

Bližší informace již brzy.

Chlapi sobě

Pořádáme speciální setkání pro muže, otce, manžele na posílení mužské integrity a osobního růstu. Setkání probíhá formou inspirativních promluv, vzájemné diskuze a společného rautu. Dvakrát do roka také pořádáme zážitkové, víkendové aktivity, jako například jízda na čtyřkolkách, super-sportech anebo vaření piva 🙂

KDY A KDE?

Bližší informace o nadcházející akci již brzy!