WILDLIFE

Něco o nás

WildLife je skupina mladých lidí, kteří chodí na druhý stupeň ZŠ nebo na střední školu. Jmenujeme se WildLife, protože srdce mladého člověka je divoké a nespoutané. Chceme objevovat nové věci, zjišťovat jak se sami můžeme poprat s životem, chceme zakoušet velká dobrodružství a hlavně nechceme nudu, chceme, aby vše mělo svůj styl a bylo to cool.

Skupina WildLife jsou mladí lidé věřící v Boha. Učíme se poznávat sami sebe, poznávat naše dary a obdarování, učíme se znát Boha a chápat, kým je a co pro nás zamýšlí. Snažíme se, aby pro nás Bible a modlitba byla něčím známým pro každý den. A v tom všem nechceme být nudní, nechceme být spoutaní, v tom všem si chceme udržet divokého ducha, chceme být mladí, kreativní, vynalézaví. V tom všem chceme mít WildLife srdce!

Pokud tě něco z toho zaujalo a rád by ses přidal k naší skupině, pak neváhej a přijď. Rádi tě uvidíme, rádi tě poznáme a rádi tě zapojíme mezi nás. Nemusíš se bát, jsme divocí, jsme mladí, ale nekoušeme a neubližujeme novým lidem, spíše naopak. Myslím, že tě budeme mít rádi!

Co děláme

Najdeš nás každý v 18hod na adrese Korunní 30.

Naše obvyklá setkávání jsou takovou bohoslužbou pro mladé lidi. Sejdeme se, zpíváme chvály Bohu, poslechneme si slovo, modlíme se společně a potom už jen sedíme, chillujeme a bavíme se. Čas od času máme nějakou speciální akci, kdy, kde a jakou to vše se dozvíš buď na našem facebooku, instagramu a nebo právě zde na těchto stránkách, tak STAY TUNED!

Kalendář akcí WildLife

  • //FUN PÁTEK // každý první a třetí pátek v měsíci
  • //WILDLIFE CLASSIC // každý druhý a čtvrtý pátek v měsíci
  • //SPONTANEOUS WILDLIFE// spontánní akce, o kterých se můžeš dozvědět na našich FB stránkách

Tady rozhodně chybět nebudeme!

 

Kristfest 2017

22. - 27. 7. 2017

 

Festival United 2017

24. - 26. 8. 2017 // Vsetín //

Kontakt

Naše slečna vedoucí se jmenuje Tereza Bubiková.

Její telefonní číslo je 739 584 133

a email tereza.bubikova@gmail.com.

Scházíme se na Korunní 30, Praha 2.

Moc rádi tě uvidíme! 🙂