WILDLIFE

Něco o nás

WildLife je skupina mladých lidí, kteří chodí na druhý stupeň ZŠ nebo na střední školu. Jmenujeme se WildLife, protože srdce mladého člověka je divoké a nespoutané. Chceme objevovat nové věci, zjišťovat jak se sami můžeme poprat s životem, chceme zakoušet velká dobrodružství a hlavně nechceme nudu, chceme, aby vše mělo svůj styl a bylo to cool.

Skupina WildLife jsou mladí lidé věřící v Boha. Učíme se poznávat sami sebe, poznávat naše dary a obdarování, učíme se znát Boha a chápat, kým je a co pro nás zamýšlí. Snažíme se, aby pro nás Bible a modlitba byla něčím známým pro každý den. A v tom všem nechceme být nudní, nechceme být spoutaní, v tom všem si chceme udržet divokého ducha, chceme být mladí, kreativní, vynalézaví. V tom všem chceme mít WildLife srdce!

Pokud tě něco z toho zaujalo a rád by ses přidal k naší skupině, pak neváhej a přijď. Rádi tě uvidíme, rádi tě poznáme a rádi tě zapojíme mezi nás. Nemusíš se bát, jsme divocí, jsme mladí, ale nekoušeme a neubližujeme novým lidem, spíše naopak. Myslím, že tě budeme mít rádi!

Co děláme

Setkáváme se každý pátek od 18 hod, nicméně na to, kde zrovna jsme je potřeba sledovat náš kalendář akcí, který je níže na této stránce! 🙂

Většinou to funguje takto:

HOME MADE WILDLIFE
– je-li tento pátek, pak se setkáváme u někoho doma. Máme rádi prostředí obýváku, domácí jídlo, voňavou bábovku a pohodičku, kterou toto vše nabízí. Co na takových setkáních děláme? To je různé 🙂 Někdy studujeme Bibli, někdy se modlíme, jindy se prostě jen bavíme a jsme spolu, tak jako tak jsi zván a vítán a kde zrovna jsme, pro to nás kontaktuj!

WILDLIFE SESSION
– tyto pátky se scházíme v 18hod v Korunní pro takovou mládežnickou bohoslužbu. V tento pátek se můžeš těšit na chvály, slovo, sem tam nějaké zamyšlení, hru nebo nějaké překvápko. Po skončení klasické části spolu někam ještě vyrazíme nebo se třeba koukneme na film, tak si klidně neváhej na tento pátek dovést i spacák a přespi v Korunní s námi! 😉

WILDLIFE COFFEE BREAK
– tyto pátky se scházíme v kavárnách. Milujeme kávu, milujeme čaj, milujeme dortíčky a milujeme uvolněné prostředí kaváren. Na těchto setkáních si povídáme, sdílíme spolu své životy, bavíme se o radostech i starostech, čteme a studujeme Bibli a zkoumáme jak se na věci díval Ježíš.

Kalendář akcí WildLife

3. 11. – WildLife na tripu

10. 10. – WildLife SESSION

17. 10. – WildLife T.G.I.F & JGAB

24. 11. – WildLife Coffee Break