was successfully added to your cart.

LÉTO 2022

Přátelé, v letě 2022 budete mít minimálně čtyři možnosti, jak strávit dovolenou či prázdniny.

1. Sborová dovolená Šlovice | 8. – 13. 7. 2022 (pro všechny)
  2. English camp Hotel Semerink | 17. – 23. 7. 2022 (pro všechny)
  3. Dětský tábor | 14. – 27. 8. 2022 (děti 8-15 let)

Nabídka je pestrá a asi všichni nestihneme všechno, ale každý si vyberte alespoň něco. Věřím, že to bude skvělé využití dovolené a prázdnin.

SBOROVÁ DOVOLENÁ ŠLOVICE

Dovolená v nádherné lokalitě na okraji CHKO Křivoklátsko s křesťanským programem pro všechny. Začínáme 8. 7. večeří a končíme 13. 7. obědem.  Dopoledne budou na výběr tři opakující se semináře. Odpoledne volné pro sporty, turistiku, koupání ve venkovním bazénu, relax, prostě kdo co má rád. Večer společná bohoslužba, chvály, modlitby, prorocká služba. Jednáme s hosty z Austrálie, kteří by nám měli přijet sloužit slovem. SD je organizovaná většinou církví CBH v ČR, budete mít tedy příležitost poznat další věřící z ostatních církví CBH. Pro děti bude v průběhu seminářů zajištěn program.

Cena za celý pobyt:

ubytování (pokoje se společnou sociálkou na patře) včetně plné penze 2.160Kč/dospělí a děti od 15ti let, 1.760Kč/děti 2-14 let plus poplatek na další náklady 200Kč/jednotlivec a 300Kč/rodina. (Polopenze minus 250Kč/pobyt).

Přihlašujte se do 31. 5.

DĚTSKÝ TÁBOR BOJANOV

ENGLISH CAMP HOTEL SEMERINK JIZERSKÉ HORY

English camp organizujeme spolu s týmem Američanů. Jeho hlavním cílem je výuka angličtiny. Dopoledne budou probíhat lekce rozdělené podle znalostí jazyka. Odpoledne interaktivní program vedený americkým týmem (hry, workshopy, soutěže, sport) zaměřený na konverzaci. Večer společný program s hudbou, sdílením příběhů, krátké zamyšlení z bible s přesahem do dnešního dne. Pro málo pokročilé bude zajištěn překlad. Pobytu se zúčastní 20 Američanů, takže bude dostatek příležitostí pro procvičování jazyka. Kemp je určen pro vás a vaše přátele všech věkových skupin. Můžou se zúčastnit celé rodiny, stejně jako jednotlivci. Děti mladší 15ti let musí mít doprovod dospělé osoby.

Cena za celý týden:

Ubytování v pokojích s vlastní sociálkou, plná penze je 3.900,-Kč/dospělí a děti od 15ti let, 3.600Kč/děti 4-15 let. Dopravu si každý zajistí sám.

Přihlašujte se do 31. 5.

Přihlašování je již ukončeno.

Přijď se podívat na jednu z našich bohoslužeb. Scházíme se na dvou místech - na Pankráci a na Chodově. Moc rádi tě u nás přivítáme.
Navštívil jsi už naši bohoslužbu?
Vítáme tě na našich stránkách