Podnikatelská konference

i pro manažery, filantropy a vizionáře

Vítejte na konferenci, která propojuje církevní svět se světem byznysu. Pojďme společně nastavit směr a kulturu toho, kam se církev a byznys bok po boku budou v následujících dekádách ubírat. Na setkání promluví zajímaví řečníci z církevního i byznys prostředí a bude prostor i na společné rozhovory u jídla. Hudbu bude zajišťovat slovenská kapela Timothy.

ADRESA

Crowd Cafe, Na Líše 12,
Praha – Kačerov

DATUM

22. 6. (sobota),

500,-/osoba, nebo 800,-/pár,
catering v ceně

Úvodní slovo + Chvály Timothy

Podnikatel ve světě

Jde v podnikání jen o vydělávání peněz, nebo je zde něco více? Na jakých hodnotách stavíme svůj byznys? Jaký je náš morální kredit a jak ovlivňujeme společnost okolo sebe? To vše a mnoho dalšího můžete slyšet v moderované panelové diskuzi s podnikateli z oblasti nemovitostí, IT a služeb.

MODERÁTOR: Stanka Bajzíková

HOSTÉ: Tomáš Süss, Angelika Dudová, Jan Kučera

Stanka Bajzíková

Stanka Bajzíková bude na konferenci vystupovat v roli moderátorky, má vystudovanou ekonomii a momentálně, ač na rodičovské dovolené, dokončuje doktorát na VŠE.

Jan Kučera je spoluzakladatel projektů Portál Podílů a Realitka na Podíly. Bezmála 10 let působí v oblasti kde spojuje IT technologie s nemovitostním trhem.

Tomáš Süss spojuje roli pastora s podnikáním, aktivně propojuje duchovní vedení s efektivním řízením a touží být inspirativním modelem pro budoucnost.

Angelika Dudová má zkušenosti jak z nadnárodních reklamních agentur, tak z IT korporací, kde zastávala pozici pro Business development a inovace. V současné době pracuje na platformě Uneeqly.

Podnikatel v církvi

Jakou roli hrají peníze v tom, jak církev přistupuje k podnikatelům? Bojíme se podnikatelů nebo nám naopak mohou přinést mnohem více než “jen” peníze? Je podnikatel pro církev pouze peněženka nebo pomůže i jinak? Pokud si i vy kladete tyto otázky, určitě doražte a poslechněte si názory minimálně jednoho člověka z vrcholového managementu i bývalého podnikatele a pastora.

MODERÁTOR: Josef Bajzík

HOSTÉ: Ján Málega, Stanislav Bubik

Josef Bajzík

Josef Bajzík je spisovatel a zakladatel organizace “Národní probuzení”, která v loňském roce realizovala například projekt Jesus tram.

Ján Málega má 10+ let zkušeností v oblasti financí, investicí a private equity. Aktuálně pracuje jako vrcholový mananger a pomáhá s reformací církevních financí.

Stanislav Bubik je bývalý podnikatel, který vyměnil podnikání za zakládání církevních společenství.

Raut - Timothy

Podnikatel s Bohem

Je křesťanství jen “báchorkou pro staré babky”? Nebo můžeme s Bohem počítat i v podnikání na každodenní bázi? Jaký vliv mají biblické principy na byznys a kam se může podnikání posunout pokud stavíme na těchto základech? Tuto diskuzi s hostem který několik dekád podniká v zemědělství si nesmíte nechat ujít.

MODERÁTOR: Jan Krejsa

HOSTÉ: Aleš Vala, Jan Selnekovič

Jan Krejsa

Jan Selnekovič byl 12 let pastor sboru a již během té doby ho Bůh povolal ke koupi kempu v hodnotě 7,5 milionu, když měl na účtu firmy jen 700,- Kč.

Aleš Vala je spolumajitel zemědělského družstva ADW, které zaměstnává přibližně 600 lidí. Aleš bude hovořit o tom, jak vnímá svůj byznys jako službu Bohu a společnosti, jak lze podnikání udržet v souladu s etickými a sociálními principy. Jeho příběh ukazuje, že byznys může být nejen ziskový, ale také prospěšný pro společnost.

Chvály Timothy

Ukončení oficiálního programu a volný “pokec v kavárně”