UDÁLOSTI CBH PRAHA

V CBH Praha mimo nedělní bohoslužby, pravidelné skupinky (malou církev doma) a jiné rodinné aktivity pořádáme i další nepravidelné akce. Tyto události vždy najdete v kalendáři a prohlédnout si je můžete i níže:

Společná dovolená sborů CBH Praha a Klášterce

23. - 27. července 2024

Společná dovolená sborů CBH Praha a Klášterce, kterou pořádáme každé dva roky na Rakovnicku u obce Šlovice. Kromě společných výletů, sportovních aktivit a posezení u ohně budeme mít každé dopoledne nabídku několika zajímavých seminářů a večer pak společnou bohoslužbu. Hlavním řečníkem a hostem bude Jason Smith z naší partnerské církve z Austrálie. Rekrační středisko je velmi jednoduché co se týká ubytování, ale bohatě vybavené, pokud jde o sportoviště. Ubytování je v jednoduchých pokojích bez sociálního zařízení. Toalety a sprchy jsou společné na chodbě. Cena odpovídá tomuto standardu a celý pobyt včetně plné penze vyjde na osobu 1800/2300 Kč (dítě/dospělý). Navíc ještě zaplatíte 300/200 Kč (rodina/jednotlivec) příspěvek na pokrytí nákladů spojených s organizací, hlavně ubytování hlavního řečníka a dvou rodin, které se budou starat o dětský program v čase ranních seminářů a večerních bohoslužeb. Níže najdete odkaz na přihlášku. Vyplňte údaje a následně se s vámi spojí Hanka Bubiková a nabídne vám volné pokoje a vypočítá cenu za celý pobyt. Přihláška je platná a závazná až po zaplacení alespoň zálohy.

ENGLISH CAMP

14. - 20. července 2024

Zveme vás na třetí ročník English campu, který je určený pro celé rodiny, páry, jednotlivce (do 15ti let v doprovodu dospělé osoby), maminky s dětmi, vaše přátele, spolužáky, kolegy a sousedy. Součástí programu bude dopolední výuka (skupinky rozdělené dle věku a úrovně AJ), odpoledne výtvarné workshopy, výlety a sporty, večer hudba, krátký příběh, deskové hry, bingo, vše přímo určené k procvičování anglického jazyka s rodilými mluvčími z Ameriky.
 
 • Místo konání: Hotel Semerink, Jizerské hory
 • Termín: příjezd 14.7. odpoledne, odjezd 20.7. dopoledne.
 • Cena pro registrace a platby do 30.4.2024: 3.950,-Kč děti od 3 do 15,9 let a 4.450,-Kč všichni nad 16let.
 • Cena pro registrace a platby od 30.4.2024: 4.450,-Kč děti od 3 do 15,9 let a 4.750,-Kč všichni nad 16let. 

SKUPINKA PRO MUŽE - JDEME NA JEDNO

Velmi rád trávím čas s lidmi a povídám si o jejich prožitcích, pohledech na svět, o jejich spiritualitě, životní filozofii, obtížích, starostech i radostech. A když je to spojeno ještě s příjemnou aktivitou, jako je procházka v lese, pobyt v přírodě, nebo posezení u dobrého chmelového moku, je to značka ideál!

V současné době vnímám, že mezi muži ve společnosti dochází k určitému ztrácení mužnosti, což mě vede k přesvědčení o důležitosti setkávání mužů mezi sebou. Tyto chvíle sdílení, podpory a společných modliteb v přátelském a pohodovém prostředí považuji za klíčové. Proto pokud jsi muž a toužíš po smysluplném setkávání, srdečně tě zvu k našim setkáním v centru Prahy, které budou probíhat jednou za měsíc. Velikost a volba místa bude záviset na počtu
přihlášených, ale můžeš se těšit na soukromí, přátelskou atmosféru a skvělé občerstvení.

Pokud máš zájem, neváhej mě kontaktovat na e-mail: be.mat@email.cz.

Těším se na společně strávené chvíle!

Matěj Beňa

WORSHIP NIGHT
s kapelou Timothy

Kdy?
21. 6. 2024 v 19:00

Kde?
Crowd Cafe, Na Líše 1284/12, Praha 4

Snídaně pro podnikatele a živnostníky

Rádi bychom vás pozvali na společné setkání pro podnikatele a živnostníky. Chceme otevírat témata, která nás trápí a sdílet zkušenosti, jak se posunout dál. Snídaně bude k zakoupení na místě.

Kdy a kde?

Setkání probíhá každých 14dní ve ČTVRTEK od 8:00
Crowd Cafe, Na Líše 1284/12, Praha 4

Kontakt

Tomáš Süss – 739 524 722

VEČER ZÁZRAKŮ A UZDRAVENÍ

Vnímáme, že některé věci prostě vyžadují rychlé jednání a okamžitou pomoc. Pokud jste Vy, nebo někdo z Vašich drahých a známých, nemocní, Ježíš je Uzdravitel a Vysvoboditel. Jeho láska a moc se dotýká milionů lidí po celém světě. Jeho slovo nás stále povzbuzuje, abychom věřili a modlili se. 

Můžeš se tak připojit ze svého obývacího pokoje, nemusíš nikam chodit a můžeme se modlit a sdílet. 

Místnost bude otevřena pro tyto věci:
Otázky ohledně uzdravení, Uzdravení a vysvobození, Osobní přístup a sdílení a hledání Boží cesty, Svědectví

Kdy a kde se setkáváme?

 22.5. | 19.6.

Pokud se k nám chcete připojit, napište nám na bleskmodlitby@gmail.com a my vám pošleme odkaz na schůzku Zoom, do Místnosti uzdravení.

Věříme v moc modlitby. 

Pokud vy nebo váš známý potřebujete modlitby za uzdravení, napište e-mail na bleskmodlitby@gmail.com, Vaši modlitební prosbu pošleme dál jednomu z našich modlitebních týmů. 

BIBLICKÁ ŠKOLA - HLEDAČ POKLADŮ

Izaiáš 45:2-3 -2Já před tebou půjdu, a cesty křivé zpřímím, vrata měděná potru, a závory železné posekám. 3A dám tobě poklady skryté, a klénoty schované, abys poznal, že já jsem Hospodin Bůh Izraelský, kterýž tě ze jména volám. 

Úvodí slovo od vedoucí Školy HLEDAČ POKLADŮ:

Drazí je čas! Bůh nás vede, abychom v Jeho načasování udělali krok do Jeho plánu, který je před námi jako otevřená kniha.
Celé roky miluji Boží Slovo a posledních několik let vidím, jak Bůh otevírá své Slovo a zjevuje poklady, které jsme roky vůbec neviděli, nevšimli jsme si jich, prostě jsme je minuli. Ty a já potřebujeme získat zjevení Božích pravd. Boží slovo je tak mocné a tak zásadní nástroj Jeho moci. Je plné drahokamů, pokladů, které Bůh připravil pro Boží lid. Je to Tvoje  Bohatství Jeho slávy!!! 

Jako malá holčička jsem měla sny, které se stále opakovaly několik let… až do dospělosti a stále pokračují. Měla jsem obraz velké nádherné řeky jejíž koryto bylo plné drahokamů, perel, zlata a já jsem vstupovala do té řeky zas a znova, abych všechny ty nádherné poklady vytáhla ven. Ta řeka byla tak čistá a plná světla… Nikdy nešlo o majetek, ale o hodnotu a nádheru a nedozírnou cenu těch samotných pokladů. Po letech jsem si uvědomila, že jsem jeden z těch hledačů pokladů v Božím království. Láska k Božímu slovu, Jeho moci a strategiím ovládla cele moje srdce a život. Stále i po 30 letech jsem uchvácena tím, co objevuji v Božím slově a vnímám, že náš Otec mne říká: Vidíš, to je to, co jsem Ti chtěl už tak dlouho říct. To je to, co potřebuje svět a církev pro svůj život. Toto jsou poklady, které jsem zajistil pro Vaše dědictví. 

Vnímám, že náš Nebeský Otec touží po tom, abychom rozuměli všemu, co říká. Abychom uměli rozpoznat Boží hlas mezi mnohými  hlasy. Hlasy světa, hlasem nepřítele a  dokázali se spojit s duchovními dary stejně, jako s učením ohledně charakteru a celistvosti křesťana. Modlili jsme se s manželem a sdíleli svou vizi s pastorem a výsledkem je škola. Na kterou se velmi těšíme a máme očekávání velkých požehnání.

Kdy a kde se setkáváme?

Vždy jednou za 14 dní v pondělí v 19:00.

Jak se můžu zúčastnit?

Každý je vítán. Můžete se, vede-li Vás Pán prozatím registrovat na bleskmodlitby@gmail.com. Škola se neplatí, slovo je zadarmo, ale bude vybrána po čase sbírka pro uskutečnění dalšího Božího projektu, který chystáme a to jsou Konference.

Témata a učební předměty
 • Slyšení Božího hlasu
 • Identita Božího dítěte
 • Proroctví
 • Sny a vize
 • Srdce pastýře
Učitelé
 • Kenny Bush
 • Yva Bush
 • Stanislav Bubik
 • Soňa a Jiří Rauchfussovi
 • Host: Paul Skelton (domlouváme)
Kontakt

Vedoucí Školy Hledač pokladů – Yva Bush

bleskmodlitby@gmail.com