WILDLIFE

Něco o nás

WildLife je skupina mladých lidí, kteří chodí na druhý stupeň ZŠ nebo na střední školu. Jmenujeme se WildLife, protože srdce mladého člověka je divoké a nespoutané. Chceme objevovat nové věci, zjišťovat jak se sami můžeme poprat s životem, chceme zakoušet velká dobrodružství a hlavně nechceme nudu, chceme, aby vše mělo svůj styl a bylo to cool.

Skupina WildLife jsou mladí lidé věřící v Boha. Učíme se poznávat sami sebe, poznávat naše dary a obdarování, učíme se znát Boha a chápat, kým je a co pro nás zamýšlí. Snažíme se, aby pro nás Bible a modlitba byla něčím známým pro každý den. A v tom všem nechceme být nudní, nechceme být spoutaní, v tom všem si chceme udržet divokého ducha, chceme být mladí, kreativní, vynalézaví. V tom všem chceme mít WildLife srdce!

Pokud tě něco z toho zaujalo a rád by ses přidal k naší skupině, pak neváhej a přijď. Rádi tě uvidíme, rádi tě poznáme a rádi tě zapojíme mezi nás. Nemusíš se bát, jsme divocí, jsme mladí, ale nekoušeme a neubližujeme novým lidem, spíše naopak. Myslím, že tě budeme mít rádi!

Co děláme

Setkáváme se každé pondělí od 18 hod, nicméně na to, kde zrovna jsme je potřeba sledovat náš kalendář akcí, který je níže na této stránce a sleduj nás na sociálních sítích!! Všechno důležité se dozvíš tam :))

Kalendář akcí WildLife

10. 09. – WildLife | The Beginning

17. 09. – WildLife SESSION

24. 10. – WildLife