NAŠE PŘÍBĚHY

Chaos je jen začátek - Kenny Bush

Jsou dvě věci, na které jsem v průběhu doby přišel. Zaprvé, život je nepředvídatelný, ale Bůh je kupodivu předvídatelný.

Bůh uzdravil moji ruku – Hanka

Má cesta k Bohu začala před dvěma roky, alespoň já to tak vnímám. I když díky mé dlouholeté a té nejlepší kamarádce jsem se o Bohu dozvídala mnohem dříve.

Můj Bůh není lhář, je Uzdravitel – Yvona Bush

Tento příběh píši zvláště pro ty, kteří byli zklamáni anebo trpí nějakou nemocí, se kterou si neví rady. Je tady někdo, kdo přesně ví co cítíte a co prožíváte a má odpověď na vše.

Očišťuje mě od každé nepravosti?! – Jiří Rauchfuss

Ještě, že řidič sanitky znal naši adresu, jinak bych skončil na záchytce. Při tomhle „tahu“ mi šlo skutečně o život. Úplně opilý jsem bloudil několik kilometrů lesy, brodil se vodou

Zvědavost mě přivedla k Bohu – Věra Vojtíšková

Od malička jsem věřila, že nade mnou někdo je a pomáhá mi v těžkých situacích. Maminka byla často v práci a otec s námi dětmi téměř nekomunikoval, a tak mi byla blízká moje babička.

Janko čítaj! – Ján Kunáš

Narodil som sa v katolíckej rodine, to znamená, že som chodil do kostola, na náboženstvo, veril som, že Boh existuje, vedel som kto je Ježiš,. ale to všetko bolo len v hlave a nie v srdci.A preto som žil svoj život.

Bože pamatuj si mě – Stáňa Patton

“Jestli nevěříš v Ježíše, půjdeš do pekla. Mně je jedno, kam půjdu, až umřu. Já chci mít hezký život teď!” Tak začalo moje první setkání s křesťany.

Cigareta pod hvězdnatým nebem – Tomáš

Všechno to začalo na střední škole ve druháku, kdy ke mně jednoho dne přišla bývalá studentka a zeptala se mě: „Kam si myslíš, že po smrti půjdeš? Do nebe, nebo do pekla?“

Až uvidím Boží tvář – Lucka

Ráda bych se s vámi podělila s příběhem o veliké Boží lásce. Lásce, která si neklade podmínky a neodsuzuje, lásce, která čeká, odpouští a dává nový začátek. Těší mne, že mohu být součástí tohoto příběhu.

Svědectví – Jan Kučera

Již mi bylo 29 let, narodil jsem se v Havířově, ale převážnou část mého života jsem strávil v Ostravě, kde jsem žil se svou maminkou a společně také s její přítelkyní. V dětství jsem vystřídal několik základních škol.