was successfully added to your cart.

RODINA

Jsme církev, která chce všemi dostupnými prostředky podporovat rodinu a manželství. Pokud jste manželé a máte děti, nebo je plánujete, pak jste na správném místě. Chceme vám jako rodině pomoci, abyste mohli mít to nejlepší manželství o jakém jste snili, a chceme vám pomoci vychovat ty nejbáječnější děti. Samozřejmě zodpovědnost zůstává na vás, ale my chceme být vždy nablízku, kdykoli jen budete pomoc potřebovat. Níže naleznete celou škálu služeb, kurzů a poradenství. V rámci našich nedělních bohoslužeb probíhá paralelní program pro děti ve věku 3 až 11 let. Odpolední bohoslužba na Chodově má oddělenou hernu pro rodiče s batolaty, kde je prostřednictvím televize přenášený program z hlavního sálu. Pokud tvoje rodina nebo manželství prochází krizí, věz že i v tomto případě jsi vítán. Chceme pomoci tam, kde to jenom jde, a být na blízku, pokud už nic udělat nejde.

Večer pro manželské páry

Přátelé, po delší odmlce bychom vás opět rádi pozvali na Večer pro manželské páry. Čeká vás vynikající občerstvení, krátké inspirativní zamyšlení Dobroslava Makovičky o našich vztazích v manželství, tentokrát na téma Manželské kontrasty, moderovaná diskuse a další překvapení. Máte se opět na co těšit a věříme, že budete i dlouho vzpomínat. Pozvěte i vaše další přátele a přijďte si tento večer užít 🙂
Během večera nabízíme také možnost pohlídat vaše děti, a to v místní dětské herně U lišáka (za poplatek 100,-/dítě, info v přihlášce).
Udělejte si čas pro vaše manželství a přijďte si užít příjemný večer!
Těšíme se na vás!

Kdy a kde?

středa 22.února 2023 | 19:00 – 21:00
Crowd Café, Na Líše 1284/12, Praha 4

Cena a přihláška:

800,- za pár
Přihlašování a rezervace míst do 14.2.2023 na zde.

Kontakt

Miriam Süss
tel.: +420 739 524 721
praha@cirkevbezhranic.cz

Statečný muž

Statečný muž je program, který si klade za cíl zbudovat silné muže v církvi. Muži mají svá specifika, své výzvy a problémy. Pokud nezvládají svůj osobní život, kariéru, vztahy nebo svojí sexualitu, budou nepoužitelní v církvi a jejích problémy jsou časovanou bombou pro své okolí. Skrze program, který vám chceme představit, se můžete naučit odborně pomoci sami sobě i druhým.

Kdy a kde?

10 setkání na Zoomu. Potkávat se budeme dle dohody ale s největší pravděpodobností v úterý večer od 19 hodin. Začínáme v úterý 27.4., tak abychom před prázdninami kurz ukončili. Uzávěrka přihlášek bude v pondělí 19. dubna. Následně účastníci obdrží poštou učebnici a link prostřednictvím něhož se budeme připojovat.

Jak se přihlásit?

Přihlášky jsou akceptovatelné pouze prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který najdete na našem webu www.jinacirkev.cz/rezervace . Vaši poštovní adresu potřebujeme z důvodů zaslání učebnice. Cena kurzu je 300 Kč za všech 10 lekcí včetně zaslání učebnice.

Kontakt

Stanislav Bubik
tel.: +420 739 524 714
praha@cirkevbezhranic.cz

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské poradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

 

Kdy a kde?

Schůzku s poradcem nebo jedním s našich pastorů si dohodnete sami. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Dobroslav Makovička
tel.: +420 739 524 716
praha@cirkevbezhranic.cz

Víkendový pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Biograf, v nádherném městě Písek

Drahé ženy,

vy, které jste v CBH Praha už delší dobu, a také vy, které jste přišly nedávno 😊 Moc ráda bych vás pozvala na Víkend pro ženy CBH Praha – společný čas, kdy od každodenních záležitostí, radostí, starostí, práce atd. odjedeme na pár dní relaxovat, být spolu, více se poznat, seznámit se, hodně se smát, něco spolu zažít i prožít…prostě víkend, na který budeme ještě dlouho vzpomínat!

Srdečně Tě zvu, a doufám a věřím, že se budeš moci přidat!!!

Miriam Süss, pastor CBH Praha
 

Kdy a kde?

24-26.3.2023
Hotel Biograf**** (Gregorova 124, 397 01 Písek)
Hotel si můžete prohlédnout zde: https://www.hotelbiograf.com/

Informace k parkování

Parkování v hotelové garáži je kapacitně omezeno a nelze jej předem rezervovat. Garáže se nachází cca 250 m od hotelu v ulici Budějovická. Většinou ale v hotelových garážích místo bývá. 😊 Parkovací místa pro osoby se ZTP se nachází přímo před hotelem, kde je také veřejné placené parkování.
Zpoplatněno: PO-PÁ 8-18 hod, SO 8-12hod.

Z druhé strany hotelu je ulice, která je zcela zdarma. Hned v další je pak parkování zpoplatněno pouze PO-PÁ 7-16, na recepci by Vám popř. vše ukázali a navedli Vás.

Jaká je cena?

Cena 2 550,- Kč/osoba

V ceně balíčku je:
–  ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Standard na 2 noci (Lze objednat i jednolůžkový pokoj, tam se však bude cena trochu lišit.)
–  polopenze (2x snídaně: formou bufetových stolů, 2x večeře: polévka, výběr ze 3 hlavních jídel dle denní nabídky, zákusek)
–  45 min relaxační masáž
–  finská sauna
–  parkování 

Městský poplatek 20Kč/osoba/noc není zahrnut v ceně.

Co můžeme společně v Písku vidět a navštívit?

  •  –  Nejstarší dochovaný kamenný most v ČR
  • –   U řeky velké sochy z písku, které se každoročně mění
  • –   Královský hrad
  • –   Píseckou věž s krásným výhledem do okolí
  • –   Malebné, historické stavby
  • –   Příjemné kavárny, restaurace
  •  

Jak se přihlásit?

Kontakt

Miriam Süss
tel.: +420 739 524 721
praha@cirkevbezhranic.cz

Přijď se podívat na jednu z našich bohoslužeb. Scházíme se na dvou místech - na Pankráci a na Chodově. Moc rádi tě u nás přivítáme.
Navštívil jsi už naši bohoslužbu?
Vítáme tě na našich stránkách