was successfully added to your cart.

RODINA

Jsme církev, která chce všemi dostupnými prostředky podporovat rodinu a manželství. Pokud jste manželé a máte děti, nebo je plánujete, pak jste na správném místě. Chceme vám jako rodině pomoci, abyste mohli mít to nejlepší manželství o jakém jste snili, a chceme vám pomoci vychovat ty nejbáječnější děti. Samozřejmě zodpovědnost zůstává na vás, ale my chceme být vždy nablízku, kdykoli jen budete pomoc potřebovat. Níže naleznete celou škálu služeb, kurzů a poradenství. V rámci našich nedělních bohoslužeb probíhá paralelní program pro děti ve věku 3 až 11 let. Odpolední bohoslužba na Chodově má oddělenou hernu pro rodiče s batolaty, kde je prostřednictvím televize přenášený program z hlavního sálu. Pokud tvoje rodina nebo manželství prochází krizí, věz že i v tomto případě jsi vítán. Chceme pomoci tam, kde to jenom jde, a být na blízku, pokud už nic udělat nejde.

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské poradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

Kdy a kde?

Schůzku s poradcem nebo jedním s našich pastorů si dohodnete sami. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Dobroslav Makovička
tel.: +420 739 524 716
praha@cirkevbezhranic.cz

Statečný muž

Statečný muž je program, který si klade za cíl zbudovat silné muže v církvi. Muži mají svá specifika, své výzvy a problémy. Pokud nezvládají svůj osobní život, kariéru, vztahy nebo svojí sexualitu, budou nepoužitelní v církvi a jejích problémy jsou časovanou bombou pro své okolí. Skrze program, který vám chceme představit, se můžete naučit odborně pomoci sami sobě i druhým.

Kdy a kde?

10 setkání na Zoomu. Potkávat se budeme dle dohody ale s největší pravděpodobností v úterý večer od 19 hodin. Začínáme v úterý 27.4., tak abychom před prázdninami kurz ukončili. Uzávěrka přihlášek bude v pondělí 19. dubna. Následně účastníci obdrží poštou učebnici a link prostřednictvím něhož se budeme připojovat.

Jak se přihlásit?

Přihlášky jsou akceptovatelné pouze prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který najdete na našem webu www.jinacirkev.cz/rezervace . Vaši poštovní adresu potřebujeme z důvodů zaslání učebnice. Cena kurzu je 300 Kč za všech 10 lekcí včetně zaslání učebnice.

praha@cirkevbezhranic.cz

Přijď se podívat na jednu z našich bohoslužeb. Scházíme se na dvou místech - na Pankráci a na Chodově. Moc rádi tě u nás přivítáme.
Navštívil jsi už naši bohoslužbu?
Vítáme tě na našich stránkách