RODINA

Jsme církev, která chce všemi dostupnými prostředky podporovat rodinu a manželství. Pokud jste manželé a máte děti, nebo je plánujete, pak jste na správném místě. Chceme vám jako rodině pomoci, abyste mohli mít to nejlepší manželství o jakém jste snili, a chceme vám pomoci vychovat ty nejbáječnější děti. Samozřejmě zodpovědnost zůstává na vás, ale my chceme být vždy nablízku, kdykoli jen budete pomoc potřebovat. Níže naleznete celou škálu služeb, kurzů a poradenství. V rámci našich nedělních bohoslužeb probíhá paralelní program pro děti ve věku 3 až 11 let. Odpolední bohoslužba na Chodově má oddělenou hernu pro rodiče s batolaty, kde je prostřednictvím televize přenášený program z hlavního sálu. Pokud tvoje rodina nebo manželství prochází krizí, věz že i v tomto případě jsi vítán. Chceme pomoci tam, kde to jenom jde, a být na blízku, pokud už nic udělat nejde.

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské poradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

Kdy a kde?

Schůzku s poradcem nebo jedním s našich pastorů si dohodnete sami. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Dobroslav Makovička
tel.: +420 739 524 716
praha@cirkevbezhranic.cz

Kdy a kde?