was successfully added to your cart.

RODINA

Jsme církev, která chce všemi dostupnými prostředky podporovat rodinu a manželství. Pokud jste manželé a máte děti, nebo je plánujete, pak jste na správném místě. Chceme vám jako rodině pomoci, abyste mohli mít to nejlepší manželství o jakém jste snili, a chceme vám pomoci vychovat ty nejbáječnější děti. Samozřejmě zodpovědnost zůstává na vás, ale my chceme být vždy nablízku, kdykoli jen budete pomoc potřebovat. Níže naleznete celou škálu služeb, kurzů a poradenství. V rámci našich nedělních bohoslužeb probíhá paralelní program pro děti ve věku 3 až 11 let. Odpolední bohoslužba na Chodově má oddělenou hernu pro rodiče s batolaty, kde je prostřednictvím televize přenášený program z hlavního sálu. Pokud tvoje rodina nebo manželství prochází krizí, věz že i v tomto případě jsi vítán. Chceme pomoci tam, kde to jenom jde, a být na blízku, pokud už nic udělat nejde.

Večer pro manželské páry

Přátelé, po delší odmlce bychom vás opět rádi pozvali na Večer pro manželské páry. Čeká vás vynikající občerstvení, krátké inspirativní zamyšlení Dobroslava Makovičky o našich vztazích v manželství, tentokrát na téma Manželské kontrasty, moderovaná diskuse a další překvapení. Máte se opět na co těšit a věříme, že budete i dlouho vzpomínat. Pozvěte i vaše další přátele a přijďte si tento večer užít 🙂
Během večera nabízíme také možnost pohlídat vaše děti, a to v místní dětské herně U lišáka (za poplatek 100,-/dítě, info v přihlášce).
Udělejte si čas pro vaše manželství a přijďte si užít příjemný večer!
Těšíme se na vás!

středa 22.února 2023 | 19:00 – 21:00
Crowd Café, Na Líše 1284/12, Praha 4

Cena a přihláška:

800,- za pár
Přihlašování a rezervace míst do 14.2.2023 na zde.

Miriam Süss

Statečný muž

Statečný muž je program, který si klade za cíl zbudovat silné muže v církvi. Muži mají svá specifika, své výzvy a problémy. Pokud nezvládají svůj osobní život, kariéru, vztahy nebo svojí sexualitu, budou nepoužitelní v církvi a jejích problémy jsou časovanou bombou pro své okolí. Skrze program, který vám chceme představit, se můžete naučit odborně pomoci sami sobě i druhým.

Kdy a kde?

10 setkání na Zoomu. Potkávat se budeme dle dohody ale s největší pravděpodobností v úterý večer od 19 hodin. Začínáme v úterý 27.4., tak abychom před prázdninami kurz ukončili. Uzávěrka přihlášek bude v pondělí 19. dubna. Následně účastníci obdrží poštou učebnici a link prostřednictvím něhož se budeme připojovat.

Jak se přihlásit?

Přihlášky jsou akceptovatelné pouze prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který najdete na našem webu www.jinacirkev.cz/rezervace . Vaši poštovní adresu potřebujeme z důvodů zaslání učebnice. Cena kurzu je 300 Kč za všech 10 lekcí včetně zaslání učebnice.

Partnerské poradenství

Naše partnerské vztahy jsou jedinečné a stejně tak i výzvy, kterým musíme čelit. Problémy v našich vztazích můžou vést ke stresu, nepochopení a vzájemnému obviňování. Mít otevřenou komunikaci, umět druhému naslouchat a být ochoten měnit svůj život je jedním z klíčů úspěšnému manželství, a tomu se každý z nás musíme učit.

Partnerské poradenství poskytuje diskrétní a respektující přístup a příležitost prozkoumat samostatně i v páru možnosti zlepšení partnerských vztahů.

Kdy a kde?

Schůzku s poradcem nebo jedním s našich pastorů si dohodnete sami. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Dobroslav Makovička
tel.: +420 739 524 716

Nová přátelství, dobrá káva, sdílení a pro děti koutek U Veselého Lišáka

29. 5. 2023 a 12. 6. 2023  |  9:30
Crowd Cafe, Na Líše 12, Praha – Kačerov

Veronika Chrzová

Pozvěte někoho skrze FB událost

Koutek U Veselého Lišáka

Přijď se podívat na jednu z našich bohoslužeb. Scházíme se na dvou místech - na Pankráci a na Chodově. Moc rádi tě u nás přivítáme.
Navštívil jsi už naši bohoslužbu?
Vítáme tě na našich stránkách