was successfully added to your cart.

BOHOSLUŽBY

Přijď se podívat na jednu z našich bohoslužeb. Uslyšíš moderní křesťanskou hudbu, přednášku založenou na nějakém biblickém textu, a v příjemném prostředí u dobré kávy můžeš potkat skvělé lidi.
Bohoslužba je pro nás místo, kde se potkávají lidé hledající Boha. Hledáš Boha anebo jej chceš víc poznat?
Pak je naše bohoslužba to pravé místo pro tebe.

Neděle 10:00 - Konferenční centrum City, Praha Pankrác

V moderním prostředí konferenčního centra nás najdeš každou neděli. Současně s bohoslužbou probíhá ve vedlejším sále program pro děti ve věku od 3 do 10 let. Tato bohoslužba je každou neděli přenášena online. Pokud chceš omkrnout jak to u nás vypadá, tak v neděli ráno koukni na přímý přenos. Na Pankráci máme profesionální kávový catering, takže si vždy před bohoslužbou nebo po ní můžeš dát skvělé kafe a posedět s přáteli.

Kudy k nám?

Konferenční centrum City, Praha 4 – Pankrác, Na Strži 65/1702. Konferenční centrum je hned v sousedství obchodního centra Arkády, kde můžete pohodlně zaparkovat své vozidlo. Prví tři hodiny parkování jsou zdarma. Pokud pojedeš metrem, tak Konferenční centrum je asi 50 m od výstupu z metra. Nachází se hned vedle nejvyšší budovy, kterou nemůžeš z ulice přehlédnout.

Na Strži 65/1702
Praha 4 – Pankrác

Neděle 16:00 - kostel Milíče z Kroměříže, Praha Chodov

V krásném a útulném kostelíku, který je hned v sousedství Chodovské tvrze, nás najdeš každou neděli odpoledne. Tato bohoslužba se může pochlubit nálepkou “family friendly” (přátelská dětem). Z hlavního sálu je totiž přenášen zvuk i obraz do oddělené herny pro rodiče s malými dětmi. Pro starší děti probíhá souběžně s bohoslužbou program pro předškoláky a školáky a hned před kostelem si vaše ratolesti mohou užívat na velkém dětském hřišti.

Kudy k nám?

Kostel Jana Milíče z Kroměříže, Praha 11 – Chodov, Donovalská 53. Kostel se nachází v sousedství Chodovské tvrze. Parkování je zde bez poplatku v okolních ulicích. Pokud pojedete veřejnou dopravou, tak vystupujte na zastávce autobusu “Chodovská tvrz” anebo “Benkova”. Můžete taky metrem na Chodov a následně 10 až 15 minut pěšky směr Chodovská tvrz. Cesta je značena, ale trochu komplikovaná, tak se možná budete muset doptat na směr. Kostel Jana Milíče lidé v okolí moc neznají, nicméně k Chodovské tvrzi vás nasměruje téměř každý.

Tomáš Süss

Donovalská 53
Praha 11 – Chodov

MAPA

Neděle 10:00 - Konferenční centrum City, Praha Pankrác (malý sál)

Souběžně s českou bohoslužbou probíhá v menším sále konferenčního centra bohoslužba v Ruském jazyce. Pokud jsi rusky mluvící a z jakéhokoli důvodu si se ocitl v Praze, jsi zván. Pokud jsi Čech, ale ruština ti je blízká anebo se ji chceš učit, vyzkoušej tuto příležitost. Přesto, že je hlavním jazykem této bohoslužby ruština, vše je překládáno do češtiny.

Evgeniy Charikov

Na Strži 65/1702
Praha 4 – Pankrác

MAPA

Přijď se podívat na jednu z našich bohoslužeb. Scházíme se na dvou místech - na Pankráci a na Chodově. Moc rádi tě u nás přivítáme.
Navštívil jsi už naši bohoslužbu?
Vítáme tě na našich stránkách