was successfully added to your cart.

MODLITEBNÍ SETKÁNÍ

Modlitba je komunikace s Bohem, je to základ života každého křesťana. Pokud se nebudeme modlit, našemu vztahu s Bohem bude scházet základní složka. Kromě toho nás Bible učí, že všechny věci které máme, přijímáme od Boha skrze modlitbu. Pokud porozumíme tajemství přímluvné modlitby, objevíme nadpřirozený rozměr života s Bohem. Být křesťanem bez modlitebního života, je jako mít auto bez benzínu. Přijít může každý, kdo má modlitební potřebu anebo ten, kdo se chce modlit za jiné.

Ranní modlitby

Každý čtvrtek | 7:30 – 8:30 | online

Setkání probíhá na platformě Skype, pro odkaz napište Tomáši Süssovi.

KONTAKT

Tomáš Süss
tel.: 739 524 722
praha@cirkevbezhranic.cz

Modlitby za Izrael

Každou první středu v měsíci | 19:00 – 21:00 | online

Setkání můžete sledovat na Youtube, prostřednictvím živého vysílání.

KONTAKT

Stanislav Bubik
tel.: 739 524 714
praha@cirkevbezhranic.cz

Misijní modlitby

Jednou měsíčně ve středu | 18:00 – 20:00 | online

Setkání probíhá na Zoomu, pro aktuální kalendář a odkaz napište Davidovi Symonovi.

KONTAKT

tel.: 736 228 877
praha@cirkevbezhranic.cz

DOMÁCÍ SKUPINKY 2023 - 2024

Zveme vás na setkávání církve v malých skupinkách, které probíhá většinou v domácím prostředí a to každých 14 dní až do letních prázdnin. Věříme, že čas investovaný do skupinek vás posune dál v poznávání Boha a praktikování Jeho království na zemi. Každá skupinka je svým způsobem originální a jedinečná, stejně tak, jako lidé, kteří ji vedou a navštěvují. Poznáte nové lidi z církve, můžete se sdílet, často u dobrého občerstvení, společně se modlit, chválit, povzbudit se navzájem.

Vyberte si z nabídky, zavolejte nebo napište na uvedený kontakt, kde vám bude sdělena přesná adresa. Kapacita skupinek je omezena na cca 12 lidí.

Zahradní Město – Horákovi

Čtvrtky (sleduj kalendář sboru) od 18:30
607 957 427

Horní Měcholupy - Makovičkovi

Čtvrtky (sleduj kalendář sboru) od 18:30
739 524 718

Žižkov - Goitkovi

Čtvrtky (sleduj kalendář sboru) od 18:30
739 600 109

Počernice a Nehvizdy – Beňovi a Bubikovi

Čtvrtky (sleduj kalendář sboru) od 16:00
725 918 087

Strančice (Praha východ) – Karešovi a Dudovi

Středy (sleduj kalendář sboru) od 18:30
775 012 533

Praha 2 – English Speaking

Úterky (sleduj kalendář sboru) od 19:00
777 868 455

Modřany – Novotní

Úterky (sleduj kalendář sboru) od 18:00
605 286 952

Nová Ves (Líbeznice) – Částkovi

Pátky (sleduj kalendář sboru) od 18:00
608 372 581

Kačerov Na Líše - MAMINKY s dětmi

Pondělky (sleduj kalendář sboru) od 9:30
775 907 528

Vzhledem k tomu, že se skupinky konají jednou za 14 dní, doporučujeme pro aktuálnost sledovat kalendář sboru.

VEČER ZÁZRAKŮ A UZDRAVENÍ

Chceme Vás pozvat na Místnost Uzdravení, která bude otevřena v roce 2022. Vnímáme, že některé věci prostě vyžadují rychlé jednání a okamžitou pomoc. Pokud jste Vy, nebo někdo z Vašich drahých a známých, nemocní, Ježíš je Uzdravitel a Vysvoboditel. Jeho láska a moc se dotýká milionů lidí po celém světě. Jeho slovo nás stále povzbuzuje, abychom věřili a modlili se. 

Můžeš se tak připojit ze svého obývacího pokoje, nemusíš nikam chodit a můžeme se modlit a sdílet. 

Místnost bude otevřena pro tyto věci:
Otázky ohledně uzdravení, Uzdravení a vysvobození, Osobní přístup a sdílení a hledání Boží cesty, Svědectví

Kdy a kde se setkáváme?

19.07. | 16.08. | 13.09. | 11.10. | 08.11. | 06.12.

Pokud se k nám chcete připojit, napište nám na bleskmodlitby@gmail.com a my vám pošleme odkaz na schůzku Zoom, do Místnosti uzdravení.

Věříme v moc modlitby. 

Pokud vy nebo váš známý potřebujete modlitby za uzdravení, napište e-mail na bleskmodlitby@gmail.com, Vaši modlitební prosbu pošleme dál jednomu z našich modlitebních týmů. 

BIBLICKÁ ŠKOLA - HLEDAČ POKLADŮ

Izaiáš 45:2-3 -2Já před tebou půjdu, a cesty křivé zpřímím, vrata měděná potru, a závory železné posekám. 3A dám tobě poklady skryté, a klénoty schované, abys poznal, že já jsem Hospodin Bůh Izraelský, kterýž tě ze jména volám. 

Úvodí slovo od vedoucí Školy HLEDAČ POKLADŮ:
Drazí je čas! Bůh nás vede, abychom v Jeho načasování udělali krok do Jeho plánu, který je před námi jako otevřená kniha.
Celé roky miluji Boží Slovo a posledních několik let vidím, jak Bůh otevírá své Slovo a zjevuje poklady, které jsme roky vůbec neviděli, nevšimli jsme si jich, prostě jsme je minuli. Ty a já potřebujeme získat zjevení Božích pravd. Boží slovo je tak mocné a tak zásadní nástroj Jeho moci. Je plné drahokamů, pokladů, které Bůh připravil pro Boží lid. Je to Tvoje  Bohatství Jeho slávy!!! 
Jako malá holčička jsem měla sny, které se stále opakovaly několik let… až do dospělosti a stále pokračují. Měla jsem obraz velké nádherné řeky jejíž koryto bylo plné drahokamů, perel, zlata a já jsem vstupovala do té řeky zas a znova, abych všechny ty nádherné poklady vytáhla ven. Ta řeka byla tak čistá a plná světla… Nikdy nešlo o majetek, ale o hodnotu a nádheru a nedozírnou cenu těch samotných pokladů. Po letech jsem si uvědomila, že jsem jeden z těch hledačů pokladů v Božím království. Láska k Božímu slovu, Jeho moci a strategiím ovládla cele moje srdce a život. Stále i po 30 letech jsem uchvácena tím, co objevuji v Božím slově a vnímám, že náš Otec mne říká: Vidíš, to je to, co jsem Ti chtěl už tak dlouho říct. To je to, co potřebuje svět a církev pro svůj život. Toto jsou poklady, které jsem zajistil pro Vaše dědictví. Vnímám, že náš Nebeský Otec touží po tom, abychom rozuměli všemu, co říká. Abychom uměli rozpoznat Boží hlas mezi mnohými  hlasy. Hlasy světa, hlasem nepřítele a  dokázali se spojit s duchovními dary stejně, jako s učením ohledně charakteru a celistvosti křesťana. Modlili jsme se s manželem a sdíleli svou vizi s pastorem a výsledkem je škola. Na kterou se velmi těšíme a máme očekávání velkých požehnání.

Kdy a kde se setkáváme?

Škola začíná 21. srpna a bude vždy jednou za 14 dní v 19:00.

Jak se můžu zúčastnit?

Každý je vítán. Můžete se, vede-li Vás Pán prozatím registrovat na bleskmodlitby@gmail.com. Škola se neplatí, slovo je zadarmo, ale bude vybrána po čase sbírka pro uskutečnění dalšího Božího projektu, který chystáme a to jsou Konference.

Témata a učební předměty
  • Slyšení Božího hlasu
  • Identita Božího dítěte
  • Proroctví
  • Sny a vize
  • Srdce pastýře
Učitelé
  • Kenny Bush
  • Yva Bush
  • Stanislav Bubik
  • Soňa a Jiří Rauchfussovi
  • Host: Paul Skelton (domlouváme)
Kontakt

Vedoucí Školy Hledač pokladů – Yva Bush

bleskmodlitby@gmail.com

Přijď se podívat na jednu z našich bohoslužeb. Scházíme se na dvou místech - na Pankráci a na Chodově. Moc rádi tě u nás přivítáme.
Navštívil jsi už naši bohoslužbu?
Vítáme tě na našich stránkách