CÍRKEV DOMA

Křesťanství není pouze o chození do kostela. Nedělní bohoslužba je důležitá, ale pokud chceš růst ve své víře potřebuješ malou skupinu, ve které se můžeš se svou vírou sdílet s ostatními. V církvi najdeš celou řadu domácích církví a různých vzdělávacích skupin. Cílem těchto aktivit je prohloubení víry a vztahů. Bude nám ctí, pokud si z níže uvedeného seznamu vybereš nějakou malou skupinu a zapojíš se do ní. Máme skupiny, které jsou otevřené i uzavřené. Skupiny, které běží pořád a skupiny, které jsou časově omezené.

Modlitební setkání


Modlitba je komunikace s Bohem, je to základ života každého křesťana. Pokud se nebudeme modlit, našemu vztahu s Bohem bude scházet základní složka. Kromě toho nás Bible učí, že všechny věci které máme, přijímáme od Boha skrze modlitbu. Pokud porozumíme tajemství přímluvné modlitby, objevíme nadpřirozený rozměr života s Bohem. Být křesťanem bez modlitebního života, je jako mít auto bez benzínu. Přijít může každý, kdo má modlitební potřebu anebo ten, kdo se chce modlit za jiné.


Kdy a kde se setkáváme?

Každý čtvrtek ráno se setkáváme v kostelíku na Chodově. Každou středu večer se setkáváme v ulici Korunní 30. Středeční modlitební setkání jsou specificky zaměřená a proto sledujte náš kalendář pro bližší informace o konkrétní středě v měsíci.

RANNÍ MODLITBY NA CHODOVĚ

každý čtvrtek, 7:30-8:30, Donovalská 53

Pro aktuální informace sledujte náš kalendář.

KONTAKT

Tomáš Süss
tel.: 739 524 722
praha@cirkevbezhranic.cz

RANNÍ MODLITBY NA KORUNNÍ

každé pondělí, 7:30-8:30, Korunní 30

Pro aktuální informace sledujte náš kalendář.

KONTAKT

Stanislav Bubik
tel.: 739 524 714
praha@cirkevbezhranic.cz

MODLITBY ZA IZRAEL

každou první středu v měsíci, 19:00-21:00, Korunní 30

Pro aktuální informace sledujte náš kalendář.

KONTAKT

Stanislav Bubik
tel.: 739 524 714
praha@cirkevbezhranic.cz

VEČER UZDRAVENÍ A ZÁZRAKŮ

// 17. 1. // 14. 2. // 14. 3. // 11. 4. // 9. 5. // 20. 6. //

Pro aktuální informace sledujte náš kalendář.

KONTAKT:

Kenny Bush
tel.: 722 400 463
praha@cirkevbezhranic.cz

MODLITBY ZA MISII

každou čtvrtou středu v měsíci, 19:00-21:00, Korunní 30

Pro aktuální informace sledujte náš kalendář.

KONTAKT

David Symon
tel.: 736 228 877
praha@cirkevbezhranic.cz

Třítýdenní půst

Půst není hladovka ani program společného hubnutí po vánočních svátcích :-), ale čas hledání Boha. Pokud se chcete dozvědět více o tématu půstu, doporučuji knihu Půst od Jentezena Franklina. Velmi stručně řečeno postíme se proto, abychom se přiblížili k Bohu, lépe jej slyšeli a udělali si v určitém období svého života na Něj více času. Myslím, že právě začátek roku je ideální čas pro hledání Boha ve svém životě.


Jak se zapojit?

Půst má mnoho vyjádření, ale v podstatě se jedná o zřeknutí se jídla a to úplně nebo částečně po určitou dobu.

Pro ilustraci uvádím několik způsobů, jak se můžete zapojit:
1) Plný půst bez jídla 21 dnů.
2) Danielův půst 21 dnů (jí se pouze ovoce a zelenina a pije voda).
3) Plný půst, ale pouze některé dny. Na tomto odkazu se můžete zapsat do tabulky na konkrétní den, kdy se
budete postit. Můžete se zapsat svým jménem, anebo si vymyslet přezdívku.
4) Postíte se celou dobu od určitého oblíbeného pokrmu (káva, alkohol, sladkosti, maso atd.).
5) Zúčastníte se společných ranních modliteb (všechny pracovní dny po dobu celého půstu). Každý pracovní den se bude konat společná ranní modlitba od 7:00 do 8:00. Pondělí, středa a pátek v Korunní 30; úterý a čtvrtek v kostelíku v Donovalské 53 na Chodově.
Najděte si svůj způsob a připojte se k nám. Pomozte nám modlit se za jednotlivé věci a projekty, které jsou tento rok před námi. Věřím, že to bude zároveň velmi požehnaný čas pro každého z Vás ve Vašem osobním životě i ve vztahu
s Bohem.

Každý čtvrtek ráno se setkáváme v kostelíku na Chodově. Každou středu večer se setkáváme v ulici Korunní 30. Středeční modlitební setkání jsou specificky zaměřená a proto sledujte náš kalendář pro bližší informace o konkrétní středě v měsíci.

Zde se můžete zapojit do postního řetězce.


Za co se budeme modlit?

1) Za vylití Božího ducha na naše město. Probuzení pro Prahu a celou republiku. Spasení stovek lidí v tomto
roce. Za všechny misijní a evangelizační projekty, pomazání pro všechny evangelisty, kteří slouží v ulicích
města, za Dny dobrých zpráv (únor 26.- březen 3.), za nové nástroje pro zasahování společnosti.
2) Za moudrost pro pastory církve, vedoucí jednotlivých služeb, všechny skupinky a jednotlivé služby církve.
3) Za obě bohoslužby (Pankrác i Chodov), za Connect a Wildlife.
4) Za požehnání pro rodiny a manželství.
5) Uzdravení dlouhodobě nemocných a průlom ve službě zázraků v církvi. Požehnání pro uzdravující tým a
ochranu při službě na esoterických festivalech.
6) Za zakládání nových církví (v současné době pracujeme v Jindřichově Hradci, Strakonicích, Kladně, Roudnici nad Labem, Neratovicích, Znojmě, Příbrami a Sedlčanech).
7) Za misionáře (Německo a Vídeň) za vyslání dělníků na žeň- (více misionářů z CBH Praha); za krátkodobé misijní týmy v roce 2018.
8) Za lektory prevenčních programů na školách (Adéla a Radím Strojkovi, Radek Hejret, Jéňa Pospíšil).
9) Za projekt Eden (www.edenprozivot.cz). Skrze tuto službu oslovujeme více jak 600 lidí, kteří již slyšeli o Bohu. S mnohými z nich máme osobní kontakt. Naší touhou je vidět, aby mohli poznat Krista osobně. Také bychom rádi, aby v tomto projektu bylo zapojeno více spolupracovníků.
10) Za CfaN kampaň evangelisty Daniela Kolendy v Budapešti (léto 2018). Průlom evangelia v celém Maďarsku.
11) Za budovu pro církev v Praze, hledáme vhodný objekt a v roce 2018 bychom chtěli koupit objekt, který by sloužil jako zázemí sboru. Misijní skupiny v Roudnici, Strakonicích, Sedlčanech a Jindřichově Hradci potřebují nový (větší) pronájem prostor.

Domácí skupiny


V níže uvedeném seznamu najdeš kontakty na vedoucí domácích skupin. Každá skupina je jiná. Některé jsou již plně obsazené, jiné jsou otevřené pro mnoho lidí. Stačí si vybrat nějakou skupinu, zavolat nebo napsat vedoucímu a zkusit se tam zajít podívat. Věříme, že se ti povede najít své místo v malé skupině v rámci naší velké církve.

Skupinka Neratovice 
– tato skupinka je specifická tím, že se setkávají ve městě Neratovice. Jsi zde určitě zván, proto neváhej kontaktovat vedoucího, jímž je Tomáš Najmon.

KONTAKT:

Tomáš Najmon
tel.: 606 523 719
praha@cirkevbezhranic.cz

Skupinka u Zuzky a Ondry
– Zuzka a Ondra jsou mladý manželský pár. Jejich vášní je káva a catering. Vy je můžete znát z naší výborné kavárny, kterou máme každou neděli. I oni otevřeli svůj dům domácí skupině. Pokud by ses rád přišel podívat právě sem, pak kontaktuj Stanislava Bubika, který je vedoucím této skupinky.

Stanislav Bubik
tel.: 739 524 714
praha@cirkevbezhranic.cz

Skupinka u Matěje a Veroniky
– Veronika s Matějem a malou Olívií se také rozhodli otevřít svůj dům přátelům z církve. Pokud hledáte skupinku na západ od Prahy, kde zní chvála, Boží slovo a sdílení, kontaktujte Veroniku Chrzovou. Duchovním vedoucím této skupiny je pastor Dobroslav.

Veronika Chrzová
tel.: 724 384 317
praha@cirkevbezhranic.cz

Večer uzdravení a zázraků


V CBH Praha jsme zformovali tým lidí, kteří chtějí sloužit službou uzdravování a vymítání démonů. Zatím se chceme scházet jednou měsíčně k modlitbám za nemocné. Chceme vzít vážně slovo Ježíše, že máme uzdravovat nemocné a vymítat démony. Ať už jste věřící nebo ne, pokud jste sužováni jakoukoli nemocí a toužíte po uzdravení, budeme moc rádi, pokud přijdete a dovolíte nám sloužit Vám k uzdravení těla i ducha. Pokud ve vašem okolí jsou lidé trpící jakoukoli nemocí, můžete je pozvat, bude nám ctí sloužit komukoliv, kdo o tuto službu bude mít zájem. Pokud jste věřící a víte, že Vás Pán Bůh povolal k nadpřirozené službě, můžete se k našemu týmu připojit. Součástí večera je uctívání Boha, krátké biblické vyučování o uzdravování a následná služba osvobozováním a uzdravováním. Vše děláme v atmosféře svobody, pokud se v něčem nebudete cítit dobře, můžete službu přerušit, zeptat se jakékoliv otázky nebo z místa v kterémkoliv okamžiku odejít.

Věříme v moc modlitby. Pokud Vy nebo váš známý potřebujete modlitby za uzdravení, napište nám email. Vaši modlitební prosbu pošleme dál jednomu z našich modlitebních týmů.

Čím více se nás bude modlit, tím lépe. Spojte se s naší online modlitební sítí. Klikněte zde a uvidíte jak se můžete spojit. (English version)

KDY A KDE SE SETKÁVÁME?

// 17. 1. // 14. 2. // 14. 3. // 11. 4. // 9. 5. // 20. 6. //

Večer uzdravení a zázraků se koná vždy ve středu
od 19hodin na adrese Korunní 30, 120 00 Praha 2
MAPA

Věříme v moc modlitby.
Pokud Vy nebo váš známý potřebujete modlitby za uzdravení, napište nám email na bleskmodlitby@gmail.com. Vaši modlitební prosbu pošleme dál jednomu z našich modlitebních týmů.