CÍRKEV DOMA

Křesťanství není pouze o chození do kostela. Nedělní bohoslužba je důležitá, ale pokud chceš růst ve své víře potřebuješ malou skupinu, ve které se můžeš se svou vírou sdílet s ostatními. V církvi najdeš celou řadu domácích církví a různých vzdělávacích skupin. Cílem těchto aktivit je prohloubení víry a vztahů. Bude nám ctí, pokud si z níže uvedeného seznamu vybereš nějakou malou skupinu a zapojíš se do ní. Máme skupiny, které jsou otevřené i uzavřené. Skupiny, které běží pořád a skupiny, které jsou časově omezené.

Modlitební setkání

Modlitba je komunikace s Bohem, je to základ života každého křesťana. Pokud se nebudeme modlit, našemu vztahu s Bohem bude scházet základní složka. Kromě toho nás Bible učí, že všechny věci které máme, přijímáme od Boha skrze modlitbu. Pokud porozumíme tajemství přímluvné modlitby, objevíme nadpřirozený rozměr života s Bohem. Být křesťanem bez modlitebního života, je jako mít auto bez benzínu. Přijít může každý, kdo má modlitební potřebu anebo ten, kdo se chce modlit za jiné.

Kdy a kde se setkáváme?

Každý čtvrtek ráno se setkáváme v kostelíku na Chodově. Každou středu večer se setkáváme v ulici Korunní 30. Středeční modlitební setkání jsou specificky zaměřená a proto sledujte náš kalendář pro bližší informace o konkrétní středě v měsíci.

RANNÍ MODLITBY NA CHODOVĚ

každý čtvrtek, 7:30-8:30, Donovalská 53

Tomáš Süss

RANNÍ MODLITBY NA KORUNNÍ

každé pondělí, 7:30-8:30, Korunní 30

Pro aktuální informace sledujte náš kalendář.

MODLITBY ZA IZRAEL

každou první středu v měsíci, 19:00-21:00, Korunní 30

VEČER UZDRAVENÍ A ZÁZRAKŮ

// 17. 1. // 14. 2. // 14. 3. // 11. 4. // 9. 5. // 20. 6. //

Kenny Bush

MODLITBY ZA MISII

každou čtvrtou středu v měsíci, 19:00-21:00, Korunní 30

David Symon

Domácí skupiny

V níže uvedeném seznamu najdeš kontakty na vedoucí domácích skupin. Každá skupina je jiná. Některé jsou již plně obsazené, jiné jsou otevřené pro mnoho lidí. Stačí si vybrat nějakou skupinu, zavolat nebo napsat vedoucímu a zkusit se tam zajít podívat. Věříme, že se ti povede najít své místo v malé skupině v rámci naší velké církve.

Skupinka Neratovice
– tato skupinka je specifická tím, že se setkávají ve městě Neratovice. Jsi zde určitě zván, proto neváhej kontaktovat vedoucího, jímž je Tomáš Najmon.

Tomáš Najmon

Skupinka u Zuzky a Ondry || Holešovice
– Zuzka a Ondra jsou mladý manželský pár. Jejich vášní je káva a catering. Vy je můžete znát z naší výborné kavárny, kterou máme každou neděli. I oni otevřeli svůj dům domácí skupině. Pokud by ses rád přišel podívat právě sem, pak kontaktuj Filipa Šípka, který je vedoucím této skupinky.

Filip Šípek
fsipek@hotmail.com

Skupinka u Matěje a Veroniky || Praha Západ
– Veronika s Matějem a malou Olívií se také rozhodli otevřít svůj dům přátelům z církve. Pokud hledáte skupinku na západ od Prahy, kde zní chvála, Boží slovo a sdílení, kontaktujte Veroniku Chrzovou. Duchovním vedoucím této skupiny je pastor Dobroslav.

Veronika Chrzová

Skupinka u Marka a Terky || Žižkov
– Tato skupinka se schází u Marka a Terky ve čtvrtky jednou za čtrnáct dní a nabízí příležitost poznat se blíže, s Biblí v ruce probrat věci každodenního života a příjemně strávit večer.

Terka Goitková
thera@seznam.cz

Skupinka u Míši a Lili || Bohnice
– Otevřené dveře nabízí i skupinka u Míši a Lili, kde je možnost sdílení, duchovního růstu, uctívání a poznávání Ježíše v každodenním životě. Pokud chceš skupinku navštívit kontaktuj Lilianu Makulovou.

Liliana Makulová
cerna.m93@email.cz

Skupinka kolej Sinkuleho || Dejvice
– Mladý student techniky se rozhodl, že si svoje největší životní know-how (víru v Boha) nenechá pro sebe a podělí se o něj se svými přáteli a dalšími lidmi. Dveře jsou otevřené pro každého, kdo touží poznávat Boha, hledá obecenství křesťanů nebo jen hledá… Můžete se těšit na chvály, sdílení a Boží slovo.

Daniel Kralik
daniel-kralik@seznam.cz

Večer uzdravení a zázraků

V CBH Praha jsme zformovali tým lidí, kteří chtějí sloužit službou uzdravování a vymítání démonů. Zatím se chceme scházet jednou měsíčně k modlitbám za nemocné. Chceme vzít vážně slovo Ježíše, že máme uzdravovat nemocné a vymítat démony. Ať už jste věřící nebo ne, pokud jste sužováni jakoukoli nemocí a toužíte po uzdravení, budeme moc rádi, pokud přijdete a dovolíte nám sloužit Vám k uzdravení těla i ducha. Pokud ve vašem okolí jsou lidé trpící jakoukoli nemocí, můžete je pozvat, bude nám ctí sloužit komukoliv, kdo o tuto službu bude mít zájem. Pokud jste věřící a víte, že Vás Pán Bůh povolal k nadpřirozené službě, můžete se k našemu týmu připojit. Součástí večera je uctívání Boha, krátké biblické vyučování o uzdravování a následná služba osvobozováním a uzdravováním. Vše děláme v atmosféře svobody, pokud se v něčem nebudete cítit dobře, můžete službu přerušit, zeptat se jakékoliv otázky nebo z místa v kterémkoliv okamžiku odejít.

Věříme v moc modlitby. Pokud Vy nebo váš známý potřebujete modlitby za uzdravení, napište nám email. Vaši modlitební prosbu pošleme dál jednomu z našich modlitebních týmů.

Čím více se nás bude modlit, tím lépe. Spojte se s naší online modlitební sítí. Klikněte zde a uvidíte jak se můžete spojit. (English version)

KDY A KDE SE SETKÁVÁME?

9. 5. // 20. 6.

Večer uzdravení a zázraků se koná vždy ve středu
od 19hodin na adrese Korunní 30, 120 00 Praha 2
MAPA

Věříme v moc modlitby.
Pokud Vy nebo váš známý potřebujete modlitby za uzdravení, napište nám email na bleskmodlitby@gmail.com. Vaši modlitební prosbu pošleme dál jednomu z našich modlitebních týmů.