CÍRKEV DOMA

Křesťanství není pouze o chození do kostela. Nedělní bohoslužba je důležitá, ale pokud chceš růst ve své víře potřebuješ malou skupinu, ve které se můžeš se svou vírou sdílet s ostatními. V církvi najdeš celou řadu domácích církví a různých vzdělávacích skupin. Cílem těchto aktivit je prohloubení víry a vztahů. Bude nám ctí, pokud si z níže uvedeného seznamu vybereš nějakou malou skupinu a zapojíš se do ní. Máme skupiny, které jsou otevřené i uzavřené. Skupiny, které běží pořád a skupiny, které jsou časově omezené.

Modlitební setkání

Modlitba je komunikace s Bohem, je to základ života každého křesťana. Pokud se nebudeme modlit, našemu vztahu s Bohem bude scházet základní složka. Kromě toho nás Bible učí, že všechny věci které máme, přijímáme od Boha skrze modlitbu. Pokud porozumíme tajemství přímluvné modlitby, objevíme nadpřirozený rozměr života s Bohem. Být křesťanem bez modlitebního života, je jako mít auto bez benzínu. Přijít může každý, kdo má modlitební potřebu anebo ten, kdo se chce modlit za jiné.

Kdy a kde se setkáváme?

Každý čtvrtek ráno se setkáváme v kostelíku na Chodově. Každou středu večer se setkáváme v ulici Korunní 30. Středeční modlitební setkání jsou specificky zaměřená a proto sledujte náš kalendář pro bližší informace o konkrétní středě v měsíci.

RANNÍ MODLITBY NA CHODOVĚ

každý čtvrtek, 7:30-8:30, Donovalská 53

Tomáš Süss

RANNÍ MODLITBY NA KORUNNÍ

každé úterý, 7:30-8:30, Korunní 30

Pro aktuální informace sledujte náš kalendář.

MODLITBY ZA IZRAEL

každou první středu v měsíci, 19:00-21:00, Křesťanská knihovna – Balbínova 10, Praha 2

VEČER UZDRAVENÍ A ZÁZRAKŮ

Během prázdnin jsme se tak rozhodli pro setkání v online Místnosti Uzdravení.
Můžeš se připojit ze svého obývacího pokoje, nemusíš nikam chodit a můžeme se modlit a sdílet.

KONTAKT:

Kenny Bush

MODLITBY ZA MISII

22. 1. | 19. 2. | 25. 3. | 22. 4. | 27. 5. | 10. 6.

19:00-21:00, Dům Radost na náměstí Winstona Churchilla, Praha 3

David Symon

Domácí skupiny

V níže uvedeném seznamu najdeš kontakty na vedoucí domácích skupin. Každá skupina je jiná. Některé jsou již plně obsazené, jiné jsou otevřené pro mnoho lidí. Stačí si vybrat nějakou skupinu, zavolat nebo napsat vedoucímu a zkusit se tam zajít podívat. Věříme, že se ti povede najít své místo v malé skupině v rámci naší velké církve.

ŽIŽKOV | čtvrtek

Skupinka u Goitkových.

BAŠŤ | středa

Skupinka u Báry Hurýnové je specifická tím, že je pro ženy.

ČERNÝ MOST

Skupinka u Lehockých.

NERATOVICE

Skupinku v Neratovicích vede Tomáš Najmon.

BOHNICE | pondělí

Pondělní večery u Dejva Kučery.

PRAHA KOMOŘANY

Skupinka u Holových, pod vedením Dany Bobkové.

PRAHA VINOHRADY

Skupinka u Martina Pudicha, pouze pro muže.

ENGLISH SPEAKING HOME GROUP

Praha Vinohrady, English Speaking Home Group with Matt Schonhoff.

Večer zázraků a uzdravení

Chceme Vás pozvat do Místnosti Uzdravení,která bude otevřena v čase prázdnin.
Vnímáme, že některé věci prostě vyžadují rychlé jednání a okamžitou pomoc.
Pokud jste Vy, nebo někdo z Vašich drahých a známých, nemocní, Ježíš je Uzdravitel a Vysvoboditel.
Jeho láska a moc se dotýká milionů lidí po celém světě. Jeho slovo nás stále povzbuzuje, abychom věřili a modlili se.

Během prázdnin jsme se tak rozhodli pro setkání v online Místnosti Uzdravení.

Místnost bude otevřena pro tyto věci:

Otázky ohledně uzdravení
Uzdravení a vysvobození
Osobní přístup a sdílení a hledání Boží cesty
Svědectví

Zde jsou dva kontakty, kterými se můžeme spojit a domluvit na setkání v místnosti uzdravení.
Napište, zavolejte, budeme se těšit.

email: mistnostuzdravení@gmail.com

KDY A KDE SE SETKÁVÁME?

Prázdninový režim Online modlitební místnosti.

Věříme v moc modlitby.
Pokud Vy nebo váš známý potřebujete modlitby za uzdravení, napište nám email na bleskmodlitby@gmail.com. Vaši modlitební prosbu pošleme dál jednomu z našich modlitebních týmů.